Tere tulemast TTÜ Üliõpilaskülla!
Üliõpilaselamusse koha saamiseks pead alustama kohataotluse täitmisest. Korraga saad esitada ainult ühe kohataotluse ning valida 2 endale meelepärast maja. Kõigepealt vali, millises toatüübis Sa elada sooviksid. Valida saab ühe kohamäära, seega palun veendu eelnevalt, et see toatüüp vastab Su soovidele. Toatüüpide, nende hindade ja ootejärjekorraga saad tutvuda meie koduleheküljel.
Kaasüürnik
Täida väli juhul, kui soovid jagada tuba sõbraga. Jälgi, et kohamääraks oleks üks koht kahekohalises toas. See, kes esitab kohataotluse esimesena, märgib „Rühmataotlus“ ruudukese, ja esitab taotluse. Taotlust esitades saab ta omale taotluse ID-numbri. Seejärel esitab taotluse sõber, kes märgib enda taotlusel kaaslase kohataotlusega seotud ID-numbri.
Kohataotlusega seotud taotluse id
 
Taotleja andmed
Eesnimi *
Perekonnanimi *
Isikukood *
Sünniaeg *
 
Kodakondsus *
Sugu *
Aadress *
Linn *
Riik *
E-post *
Telefon *
Ülikool *
Õpingute alguskuupäev *
 
Kontaktisik
* Ära märgi ennast kontaktisikuna
 
Ees- ja perekonnanimi *
Telefon *
Pangainfo
Sinu panga informatsiooni on vaja selleks, et saaksime Sulle lepingu lõppedes tagatisraha tagasi kanda. Palun kirjuta oma kontonumber nii konto numbri kui ka IBAN lahtrisse.
Panga nimi
Panga aadress
Kontonumber *
Konto omanik *
IBAN
SWIFT (BIC)
Kohataotluse andmed
Taotluse põhjendus *
Soovitav elama asumise kuupäev *
 
Eeltoodud isikuandmeid kasutatakse majutusteenuse lepingu sõlmimise eesmärgil, majutusteenuse osutamiseks ja majutusteenusega seotud teadete ja arvete edastamiseks. Isikuandmeid töödeldakse vastavalt MTÜ TTÜ Üliõpilasküla Privaatsuspoliitikale